Szkolenie psa z elektronicznymi obrożami

Szkolenie psa

Jakie zabawki z przysmakami dla naszego psa?

Posted by majka on 03-10-2014 in Szkolenie psa with No Comments


Nic tak nie pobudza psa do zabawy jak zapowiedź otrzymania przysmaku. Każdy pies, zwłaszcza mały, uwielbia zabawy. A w momencie, gdy za nie jest nagradzany, wprost nie może oderwać się od swej ulubionej zabawki. Jeżeli nie masz jeszcze zakupionej zabawki z przysmakami, to poważnie zastanów się nad odpowiednim jej wyborem.

Zabawka dla psa Premier EggJedynym rozwiązaniem tego, aby pies zamienił twoje buty, nogę od stołu lub stary parasol na inny gryzak, jest kupienie mu odpowiedniej zabawki np marki Premier. Na rynku istnieją różne modele, a te zabawki z przysmakami biją wprost rekordy sprzedaży. Ich podstawową cechą jest to, że są trwałe i tak skonstruowane, by zająć zwierzaka na wiele godzin. Osiągane jest to poprzez wrzucenie do ich wnętrza przysmaków i stopniowe ich uwalnianie. Zabawki na ciastka cechuje także to, że za każdym razem można do ich wnętrza wsypywać inne smakołyki. Karma sucha, z nadzieniem, czy przepyszne serowe ciasteczka, to tylko niektóre rozwiązania polecane przez producentów. Jeżeli szukasz takiej zabawki to zwróć uwagę na piłki z pustym wnętrzem, do którego możemy wsypać przysmak. Taka piłka może również stanowić swego rodzaju pojemnik na przekąski. Piłka dostarcza pewną łamigłówkę, którą pies będzie musiał rozwiązać, natomiast, gdy to zrobi, otrzyma nagrodę w postaci poczęstunku. Zabawka dostępna jest w różnych wariantach kolorystycznych. Czerwień, żółć, a nawet kolor niebieski to odcienie, które twój pies dostrzeże z oddali.

Hantelek Waggle marki PremierInnym ciekawym produktem jest zabawka Waggle marki Premier. W przypadku tego akcesorium można regulować wielkość specjalnego otworu, przez który wysypuje się przysmak. Pies, aby uzyskać nagrodę, musi intensywnie potrząsać zabawką, bawić się nią tak, by przysmaki z niej wypadały. Z pewnością tego typu forma zabawy przypadnie do gustu psu a po dłuższej zabawie będzie chciał odpocząć, co da domownikom wiele godzin spokoju. Na zakończenie warto dodać, że zabawki z przysmakami powinniśmy wybierać pod kątem charakteru naszego psa, niektóre rasy bowiem nie lubią takich zabaw.

« previous post

Tresura psów nurkujących

Obroża elektryczna SportDog Upland HunterSzkolenie psów z obrożami elektrycznymi można przeprowadzić zarówno w podstawowym zak...

next post »

Jak zaopiekować się zwierzę....

Pastuch elektryczny EasyPet Barrier 300Pod naszą nieobecność, zarówno tą krótką, gdy jesteśmy w pracy, jak i też tą dł...

Leave a Reply

No trackbacks yet.

No post with similar tags yet.

Posts in similar categories
  • Ciekawe

  • Recent Post

  • Kontakt

  • szkolenie psa, szkolenie psów, tresura psów